Sport. Connected.

Lider dijital spor içerigi ve medya grubu

En hızlı, en detaylı ve en etkili içerikler ile spor dünyasının tüm bileşenlerini birbirine bağlıyor, küresel medya markaları yönetiyor ve sektöre ilham verecek yeni bir spor OTT platformu geliştiriyoruz.

PERFORM TÜRKİYE’YE HOŞ GELDİNİZ!

Perform Turkey

Perform – İstanbul
Mackolik Complex
Sefikbey Sokak No:1
34724 Kadikoy Istanbul

t: +90 216 3866555

Google Map (Link)

HİZMETLERİMİZ

İçerik Üretiyoruz: Tüm spor dallarına ait çeşitli formatlarda içerik üretiyor ve bu içerikleri iş ortaklarımıza tek bir dijital platform üzerinden hizmet ediyoruz.

Sadece iş ortaklarımız için değil, kendi platformlarımız üzerinden ürettiğimiz içeriğe ulaşan sporseverlere hizmet ederken de içeriğin hızlı, kapsamlı ve derin olması önceliğimiz.

Spor Portalları Yönetiyoruz: Sahip olduğumuz lider spor portalları, fark yaratan içerik ve ürünlerimizi yenilikçi ve özgün bir şekilde son kullanıcının beğenisine sunuyor.

Spor Yayıncılığına Hazırlanıyoruz: Spor karşılaşmalarını canlı yayın ile izleyen sporseverler için devrim niteliği taşıyan OTT hizmetimizi sektöre sunmaya hazırlanıyoruz.

Yayın hakkı sahibi şirketler ile birlikte çalışarak spor sektöründe yeni gelir modelleri oluşturuyoruz.

YÖNTEMLERİMİZ

Planlıyoruz: Spor takviminde yer alan ve sektörün öne çıkan tüm müsabakalarını en geniş kapsamı sağlayarak aktarabilmek için kaynaklarımızı en verimli şekilde kullanarak planlıyoruz.

Üretiyoruz: Kullanıma hazır detaylı veri, video ve editöryel içerik üretiyoruz.

Derliyoruz: Tüm spor dallarından topladığımız içeriği tek bir API üzerinde derleyerek iş ortaklarımıza sunuyoruz.

Depoluyoruz: Perform Sports Cloud sayesinde farklı kıtalardaki platformlara tüm video hizmetlerimizi sunuyoruz.

Sağlıyoruz: Tüm platform ve tarayıcılar tarafından kullanılabilen Feed API’si ve Widget’larımız ile iş ortaklarımıza eşsiz içerikler sağlıyoruz.

Yönetiyoruz: Perform İçerik, Perform Medya, Perform OTT başta olmak üzere tüm iş kollarımızı ve birimlerimizi büyük tutku ile yönetiyoruz.

Çeşitlendiriyoruz: İçerik lisanslama, farklı içerik hizmetleri, reklam, sponsorluk ve OTT aboneliği gibi farklı gelir modelleri ile yatırımlarımızı çeşitlendiriyoruz.

TÜM DÜNYADA MARKALAR İLE SPORSEVERLERİ BİR ARAYA GETİRİYORUZ

Sahip olduğumuz lider spor portalları üzerinden, ürettiğimiz kaliteli, güvenilir ve çok çeşitli spor içeriğini harmanlayarak markalara geniş sporsever kitlelere erişim imkanı sağlıyoruz.

Türkiye’nin en büyük spor portalları olan Mackolik ve Sahadan’a ek olarak Goal, SportingNews, Spox ve daha bir çok spor portalı ile ePlayer gibi ürünler Perform Medya birimi tarafından yönetiliyor

TIKLAYIN

TAM KAPSAMLI SPOR İÇERİĞİ SAĞLAYICISIDünyanın en büyük spor müsabakalarından canlı veri, video ve editöryel içerik üretiyor, derliyor, analiz ediyor ve kullanıma hazır olarak iş ortaklarımıza sunuyoruz.

Opta, OptaPro, Omnisport ve Fast Data, Perform İçerik birimi tarafından yönetiliyor.

TIKLAYIN

SPORSEVERLER VE SPOR İÇERİĞİ HAK SAHİPLERİ İÇİN YEPYENİ VE FARKLI BİR DÜNYA

Sporseverlere, tüm internet bağlantılı cihazlar üzerinden canlı spor müsabaka yayını sağlıyor olacağız.

Perform’un spor yayıncılık sektörüne öncülük edecek yeni OTT platformu 2016 yılı içinde sporseverlerle buluşmaya hazırlanıyor.

TIKLAYIN